Kurs
Kategoria:


P2: Lekcja próbna - 30 min NIEMIECKIEGO z native speakerem
P2 | Do wykorzystania w ustalonym terminie


P2: Lekcja próbna - 30 min NIEMIECKIEGO z native speakerem

Zapraszamy na lekcję próbną języka NIEMIECKIEGO z Niemcem.

Komu polecamy taką lekcję? Osobom, które się martwią, czy w ogóle zostaną przez Niemca zrozumiane i czy same zrozumieją native speakera. Warto po prostu spróbować :).

Na lekcji próbnej z native speakerem mówimy (i słuchamy) oczywiście wyłącznie po niemiecku.
Polecamy dla poziomów B1, B2, C1 i C2.

Lekcja próbna odbywa się bez jakichkolwiek dalszych zobowiązań, można się po niej na spokojnie zastanowić, czy i z jaką intensywnością zapisać się na regularne zajęcia za pełną stawkę godzinową.

Oferta lekcji próbnej przeznaczona jest oczywiście dla uczniów, którzy nie uczyli się jeszcze z naszymi native speakerami.

 

Uwaga!
Mamy ogromną ilość zgłoszeń na zajęcia próbne. Nasi lektorzy mieli czasami poumawianych dziennie 6 osób na zajęcia próbne. A faktycznie pojawiała się np. jedna, 5 innych w ogóle nie trzymało się umówionego terminu, "bo i tak za darmo".
Nie ma sensu blokować tylu świetnym nauczycielom tak dużo ich cennego czasu.
Dlatego wprowadzamy symboliczną OPŁATĘ za zajęcia próbne. 
To dla Was nieduże ryzyko finansowe, a dla nas znacznie większe prawdopodobieństwo niemarnowania czasu ;).

Najpóźniej 2 dni robocze po zaksięgowaniu przelewu zgłosi się do Ciebie lektor lub lektorka, żeby umówić się na konkretny odpowiadający obu stronom termin zajęć.

Do zajęć z lektorem będzie potrzebny STABILNY INTERNET, program skype oraz głośnik i mikrofon (najlepiej słuchawki z mikrofonem, kamera nie jest potrzebna). Trzeba mieć włączony komputer (komórka nie wystarczy, a na tablecie też jest mniej wygodnie niż na komputerze).

 Kurs wykupiony! Brak dostępnych miejsc.

Cena: 10.00 zł Zamów »