Kim jesteśmy?

Kim są Agnieszka Drummer i Małgorzata Grabowska?

Mgr Agnieszka Drummer  (https://agnieszkadrummer.pl/) - tłumaczka przysięgła, lektorka języka niemieckiego, autorka kilkunastu bestsellerowych podręczników (zapraszamy do zakładki "Księgarna" tu na stronie).

Ukończyła Akademie für Fremdsprachen und Auslandskunde in Erlangen bei der Universität Erlangen - Nürnberg (Bawaria) oraz studia pedagogiczne o specjalizacji "Edukacja medialna i technologie informacyjne".
Pochodzi z Warszawy.
Od 1989 roku mieszka w Niemczech (z trzyletnią przerwą na mieszkanie w Londynie w latach 2007-2010).

Na facebooku prowadzi najpopularniejszą w Polsce i jedną z najlepszych na świecie (ok. ćwierć miliona fanów) stronę dotyczącą języka niemieckiego: www.facebook.com/NIEMIECKI

Od wielu lat z wielkim powodzeniem uczy niemieckiego. Opracowała m.in. bardzo skuteczną Metodę Agnieszki Drummer - czyli "Metodę AD" (www.metodaad.pl).

Bardzo wiele osób chce się uczyć niemieckiego osobiście "na żywo" z Agnieszką Drummer.
Jednak nie zawsze jest to możliwe z powodów czasowych.
Agnieszka Drummer zdecydowała się więc dobrze wyszkolić i przygotować kilku innych lektorów,
żeby w tak samo skuteczny sposób uczyli niemieckiego online (głównie przez skype).

 

Szczególnie intensywna współpraca nawiązana została z Panią mgr Małgorzatą Grabowską, oczywiście również doskonałą germanistką, przez ostatnie kilkanaście lat szefową zespołu germanistów w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - najlepszej prywatnej wyższej uczelni w Europie Środkowej i Wschodniej.
Mgr Grabowska jest kierowniczką studiów podyplomowych Wirtschaftsdeutsch
i licencjonowanym egzaminatorem Instytutu Austriackiego. Kilka lat mieszkała i studiowała w Szwajcarii.

Mgr Grabowska jest nie tylko wyjątkowo ceniona przez swoich kolegów i doceniana pozaszkolnie (odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej za całokształt działalności dydaktycznej), lecz także wręcz "kochana" przez swoich studentów.

 

Z inicjatywy Agnieszki Drummer i Małgorzaty Grabowskiej powstał cały zespół wyjątkowych lektorów, ściśle ze sobą współpracujący i bardzo zmotywowany, który w nauczaniu trzyma się dokładnie metod Agnieszki Drummer i konsultuje z nią wszystko na bieżąco.

Uczymy niemieckiego na KAŻDYM poziomie.

W ofercie mamy również język angielski.

Zapraszamy!