Ceny

Oczywiście, od razu klikamy na najważniejszą zakładkę: CENY ;).

Nasze ceny są: ZRÓŻNICOWANE ;).

Krótko mówiąc: od zera do stu zł za godzinę.

Oferujemy BEZPŁATNE, zupełnie gratisowe zajęcia, np. niektóre webinary. Każdy może się zapisać i zobaczyć jak to działa, a przy okazji się czegoś ciekawego dowiedzieć (ilość uczestników jest ograniczona do 100 osób, bo na taki właśnie "wirtualny pokój" mamy abonament).

Drugą skrajnością są nasze najdroższe zajęcia, czyli zajęcia indywidualne z lektorem.

  • 30 min nauki kosztuje 50 zł,
  • 45 min nauki kosztuje 75 zł,
  • 60 min nauki kosztuje 100 zł.

Drogo? Zależy jak na to patrzeć. Mamy fantastyczną kadrę nauczycielską, która to kadra nie jest skłonna uczyć za grosze tak jak to np. robią niedoświadczeni jeszcze uczniowie czy studenci ;). To nauczyciele z pasją, z dużym doświadczeniem, jednym słwowem profesjonaliści, którzy wiedzą co robią.
Wszyscy nasi lektorzy są bardzo zajęci, BO są bardzo dobrzy i warci swojej ceny co do grosza, a pewnie nawet i więcej ;).
Bądźmy szczerzy - w sumie nie chodzi o to, żeby zaoszczędzić 10 zł, tylko chodzi o to, aby się naprawdę dobrze i szybko nauczyć, prawda?

Pomiędzy bezpłatnymi zajęciami a zajęciami po 100 zł za godzinę można u nas znaleźć dosłownie wszystko, tzn. zajęcia np. po 2 zł ale też po 80 zł. Wszystko zależy od tematu, wielkości grupy, długości kursu, lektora prowadzącego zajęcia, a czasami nawet czasu (zajęcia przedpołudniowe są czasami tańsze niż wieczorne).

Dlatego warto spojrzeć na wszystkie kursy i zobaczyć ile każdy konkretnie kosztuje i jakie zniżki są ewentualnie możliwe.